X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

Kontakt

Paso Polska Sp. z o.o. Sp.k.

google map placeholder

Sierosław
ul. Skrajna 1
62-080 Tarnowo Podgórne

tel. +48 61 896 66 66
fax +48 61 896 66 67

email: paso@paso.pl

NIP: 782-00-07-588
REGON: 630519510

Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

0000444926

Kapitał zakładowy 8 578 500,00

BZ WBK I O/P-ń 93 1090 1463 0000 0001 0384 9855

godziny otwarcia: 8:00-16:00

Informujemy, że nie prowadzimy obecnie sklepu w siedzibie firmy.
Zakupów można dokonać na sklep.paso.pl i odebrać je osobiście.

Sekretariat

Monika Król
Asystentka Prezesa
tel. 61 89-666-66
paso@paso.pl

Handel

Paulina Słomska
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i produktów reklamowych
tel. 61 89-666-46
kom. 606 903 718
paulina@paso.pl
województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Krzysztof Burzawa
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i produktów reklamowych
tel. 61 89-666-61
kom. 662 164 309
krzysztofb@paso.pl
województwa: wielkopolskie, opolskie, lubuskie, dolnośląskie

Karolina Przywieczerska
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i produktów reklamowych
tel. 61 89-666-46
kom. 784 002 686
karolinap@paso.pl
województwa: śląskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie

Krzysztof Burzawa
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i produktów reklamowych
tel. 61 89-666-61
kom. 662 164 309
krzysztofb@paso.pl
województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

Hanna Wolnik-Szumlewicz
Specjalista ds. sieci
tel. 61 89-666-33
kom. 666 847 856
hania@paso.pl

Beata Majchrzak
Dział Obsługi Klienta, fakturowanie
tel. 61 89-666-32
beata@paso.pl

Paweł Świerczak
Manager ds. przetargów
tel. 61 89-666-42
kom. 602 590 865
pawels@paso.pl

Eksport

Zuzanna Klawiter
Export Manager
tel. +48 61 89-666-31
zuza@paso.pl

Dorota Gudalewska
Asystentka Managera ds. eksportu
tel. +48 61 89-666-58
dorotag@paso.pl

Księgowość

Magdalena Plackowska
Specjalista ds. Celnych i Logistyki
magda@paso.pl

Katarzyna Przychodzka
Główna Księgowa
tel. +48 61 89-666-37
ksiegowosc@paso.pl